Numerologie - náskok díky číslům

Co je numerologie a jak funguje?

Vliv čísel a jejich sílu už znali lidé ve starém Egyptě, Indii, Číně i Babylonu. Současná numerologie pracuje s významem čísel, který jim kdysi přiřadil věhlasný matematik Phytagoras.

Je to věda, kterou využívali pradávní mudrci dávno před nástupem křesťanství. Ve svém filozofickém pojetí s ní pracovali i staří Číňané, jejichž pojetí čísel je i součastí I – ťingu.  Na tomto základě stojí velká část konfuciovy filozofie i taoismu.

Svět, vesmír, život podléhá cyklům, které jsou měřitelné čísly, které mají svoji energii – vibraci. Jejich kvalita, množství či seskupení má svoji specifickou vlastnost a vše co se nám děje, nám může rozkrýt hlubší význam čísel.

Co se dá vyčíst z data narození pomocí numerologie?

  • Všechny individuální schopnosti a talenty
  • Váš vnitřní potenciál
  • Vaše záporné vlastnosti a negativní stránky
  • Vaše životní lekce a témata jednotlivých cyklů, jak je uchopit a pochopit v praktické stránce života.

Jaká je moje zkušenost s numerologií?

Osobně jsem se numerologií setkala téměř před dvaceti lety, kdy jsem si sama na vlastním životě a ve světle prožitých zkušeností mohla ověřit, jakou sílu a potenciál energie čísel má.

 

Kromě toho, že numerologii zpracovávám lidem, kteří mě o to požádají, tvořím si i osobní studie. Například když jsem pracovala jako redaktorka dením zpravodajství, psala jsem zprávy a reportáže ze soudních procesů. Pravidelně jsem si zpracovávala numerologii obžalovaných. Překvapivě 90% z nich měli v základním sestavení numerologické mřížky hodně společného.

 

Numerologie je pro mne další kousek mozaiky k dotvoření obrazu lidského života a někdy ji kombinuji i s technikami osobního rozvoje při individuálních sezeních nebo na kurzech a seminářích. Zařazuji ji také do seminářů automatické kresby a svůj význam má numerologie také ve vytváření mandal.

Lenka Fuentes

Co numerologie není?

Numerologie není metodou, která by předpovídala budoucnost, jen vede k hlubšímu pochopení toho, co se právě v našem životě děje. To nám významně pomůže nastavit nové úhly pohledu, určitý postoj a v ten okamžik vytěžit z daného období to nejlepší možné pro náš osobní růst na duchovní, mentální, či spirituální úrovni.

Co pro vás mohu  udělat?

Numerologie – zkušenosti a reference mých klientek

Numerologii  jsem nikdy nevěnovala zvláštní pozornost, šla tak nějak mimo mě. Pak se mi „zjevila“ paní Lenka , která se  numerologii věnuje.

 

Něco mi našeptávalo, že to mám zkusit. Poslechla jsem samu sebe  a Lenku kontaktovala. První věc , která mě napadla po přečtení rozboru byla, že mě Lenka jednoznačně zná . Jedním slovem  jsem – žasla. Doslova jsem se v rozboru našla. 

 

Lenku , na základě mé pozitivní zkušenosti, mohu s čistým svědomím každému  doporučit a dělám tak velmi ráda. Je skvělá. A pokud jsem dodnes váhala, zda se zúčastnit jejího nějakého semináře, dnes vím, že se ho  velmi ráda zúčastním. Leni, děkuji. 

Eva H.

Máte zájem o numerologický rozbor? 

Vyplňte následující formulář a já Vás budu obratem kontaktovat s bližšími pokyny.