JEDNA JEDINÁ ZMĚNA K OSOBNÍMU ŠTĚSTÍ

aneb Architektem svého života – žijte život, kterým inspirujete

Všichni máme v sobě všechny potřebné zdroje k tomu,
abychom našli tu nejlepší odpověď.

 • Možná se stále točíte v kruhu, nemůžete se nastartovat a najít znovu ztracenou chuť a radost v každodenním životě? 
 • Řešíte vztahy, při kterých máte sevřený žaludek, tíseň na hrudi a plnou hlavu toho, co je špatně a jak to vyřešit? 
 • Možná, špatně spíte, probouzíte se několikrát v noci, neustále vám myšlenky běží hlavou a hledáte řešení, ale stále ho nenacházíte?
 • Trápí a sužují vás různé strachy, možná trpíte fobií, panickými ataky a nepomáhá vám nic z toho, čemu jste věřili?
 • Možná jste už přečetli spousty motivačních knih, absolvovali semináře, získali cenné rady, vyzkoušeli různé metody, ale nic nepomohlo tak, jak byste si přáli?

Přesto cesta ven z problémů existuje, jen ji nehledejte mimo vás.
Cesta z krize má vždy počátek v každém z vás

Co jsou ty hlavní kroky, které je třeba udělat, abychom se dostali z přesvědčení, že náš problém nemá řešení?

Pracujte na pozitivním myšlení a přístupu k životu

Pozitivní myšlení a pozitivní přístup k životu je nezbytným základem k hodnotám jako je zdraví, životné štěstím spokojené partnerství a realizování svých snů.

Jak tedy změnit, přeprogramovat naši mysl?

Mám pro vás pár tipů, díky kterým si můžete udělat svou vlastní inventuru vašich myšlenek a emocí. Ráda bych upozornila, že je třeba opravdu pravidelně s nimi pracovat. Na základě průzkumů neurovědy a pozitivní psychologie se hovoří o 21 dnech, které jsou nezbytné k nastartování změn. Je to jen začátek a je třeba vytrvat, stále udržovat naději a důvěru. Někdo může změny zaznamenat ve velice krátké době, někdo potřebuje více času, ale všichni máme v sobě potenciál a zdroje vyřešit to, co vyřešit chceme.

1. Uvědomte si, na co nejčastěji přes den myslíte

Děláte si starosti, máte obavy, řešíte minulosti, přemýšlíte o tom, co se kde komu přihodilo?

2. Všimněte si, jakými lidmi se obklopujete

Jste obklopeni lidmi, kteří jsou veselí, hovoří o hezkých věcech a úspěších, nebo se stýkáte s těmi, co za vším vidí problém, kritizují posuzují?

3. Kolik času věnujete sami sobě?

Umíte si udělat čas pro sebe?

CESTA EXISTUJE

Mám pro vás pár ověřených rad ze svého života osobního i profesního.

Chcete-li začít myslet jinak a nastartovat změny:

 1. Hlídejte si své myšlenky a negativní ihned zastavte. Přetočte svou mysl na něco, co je pro vás příjemné a pozitivní. Neživte myšlenky obav, strachu a domněnek.
 2. Naučte se říkat ne a volte jen takovou společnost, se kterou se cítíte lehce, v radosti a hovoříte o hezkých věcech ( těch je v životě spousty, stačí si je jen uvědomit)
 3. Přestaňte sledovat zprávy, neboť jsou plné negativity a věřte, že informace, které se k vám mají dostat, se k vám dostanou.
 4. Dejte čas sami sobě a věnujte se tomu, co vám dělá radost
 5. Udělejte se svůj vlastní rituál

Pokud se chcete posunout “intentivněji a rychleji,” najít a pojmenovat hluboké vnitřní programy v podvědomí, emoční vzorce a pro vás nezdravá přesvědčení a přepsat je novými kódy, pak vás zvu do svého online programu, který jsem vytvořila na základě mých životních zkušeností a zkušeností se stovkami klientů, kteří prošli mou praxí.

Poslání online programu je provést vás cestou ke své podstatě,
do své stopy, autenticity, zkratka být sami sebou

Pokud se vám opakují životní situace, které vás trápí, jako například:

 • potkáváte stále stejné partnery a jste ve svých vztazích nespokojení
 • v pracovním prostředí řešíte stejné problémy (ponižování, šikana, neporozumění, atp)
 • nevěříte si a potřebujete uzdravit vaše sebevědomí, a sebeúctu
 • toužíte po práci, která by vás bavila a přinášela i potřebnou finanční hojnost
 • přibíráte nebo naopak hubnete a rádi byste své tělo stabilizovali
 • trápí vás fobie a nezdravé strachy
 • myslíte si, že z vašich problémů není cesta ven
 • řešíte závislost na kouření
 • trpíte psychosomatickými potížemi
 • trápí vás tréma

V čem vám může program pomoci?

 • vrátíte se sami k sobě a začnete využívat vaše dary a váš potenciál
 • Díky tomu se rychleji vrátíte k pozitivnímu přístupu k životu, který vám přinese nové možnosti a řešení, která byste nevymysleli, a to v oblastech, které se snažíte vyřešit dlouhodobě.
 • Svou energii začnete využívat efektivně a nebudete ji ztrácet nad domněnkami, obavami a nedůvěrou
 • Tím se vám zvýší vaše osobní kouzlo
 • Budete vyzařovat charisma a šarm a mladistvý esprit
 • Propojíte se se svou moudrostí a v životě už nebudete řešit zbytečné věci a malichernosti, které se na vás nabalovaly.
 • Změní se vám vztahy, finanční nastavení a zmizí také psychosomatické potíže.

Základem mého online programu je práce s technikami osobního rozvoje a technikou NLP s hypnózou, díky které pracujete sami se sebou ve zmíněném stavu vědomí, tedy propojení s vaším vnitřním zdrojem,. V takovém stavu přepisujete nefunkční a nezdravé myšlenkové programy za ty, které jsou s vámi v souladu.

CO O MÉ PRÁCI ŘÍKAJÍ DRUZÍ?

Jitka Kratochvílová

Leni, jsi inspirací v laskavém přístupu a zároveň rozhodnosti a chytrosti. Tyto vlastnosti se zase až tak často nepojí, vídám ženy laskavé, ale pomalé, nerozhodné, bez jiskry……laskavost a esprit je vzácná kombinace. Máš úžasný slovní a písemný projev, dar umění nadchnout, umění být optimistou a věřit, že vše dobře dopadne, neklesat na mysli. Tyto vlastnosti ti dovolují dosahovat plnění snů, kteří si jiní sice přejí, ale věří jim nedostatečně a pak se diví, že se neplní. Věřit ve své sny je podle mě základ.

Vladimíra Cvrčková

Vnímám z tebe ohromnou vděčnost, láskyplnou otevřenost, přijetí, vnímavost a s tím spojenou tvořivost, odvahu uskutečnit své sny a jít i s kůží na trh, protože nás všechny pouštiš do svého života. Hlavně z tebe září láska celou tvou bytostí a to je velmi povzbudivé a dobíjecí.

Jan B.

Po NLP s hypnozou cítim podstatne väčší vnútorný pokoj a uvoľnenie. Na niektoré veci sa už pozerám z iného uhla. Ďakujem Vám veľmi pekne

Petr Svěcený

Vnímám z tebe ohromnou vděčnost, láskyplnou otevřenost, přijetí, vnímavost a s tím spojenou tvořivost, odvahu uskutečnit své sny a jít i s kůží na trh, protože nás všechny pouštiš do svého života. Hlavně z tebe září láska celou tvou bytostí a to je velmi povzbudivé a dobíjecí.

Oldřich Pokorný

Rád bych ze srdce poděkoval paní Fuentes za vyřešení problému v mé práci. Dlouhou dobu se stupňovala nevraživost mezi kolegou a mou osobou, problémy se vrstvily a spor se zacyklil. Zvažoval jsem dokonce změnu pracovního místa. Po relaxační hypnóze, což je velmi příjemná a neagresivní technika práce s podvědomím, se následně jakoby zázrakem začaly věci měnit, můj přístup se stal konstruktivním a nakonec jsme k naprosté spokojenosti všech zúčastněných nastavili nové podmínky a příjemné pracovní prostředí. Vřele doporučuji všem a moc děkuji.

Dana Němečková

Myslím, že mnozí s nás si čím dál více uvědomují, jak nás neustále zaměstnává naše mysl a mnohdy úplně zbytečně… Hledám a objevuji delší čas cesty pro zastavení se, zpomalení a uvědomuji si čím dál jasněji potřebu být ve vnitřním klidu, souladu sama se sebou. A jak to bývá – NIC NENÍ NÁHODA. Do cesty mi nádherně vstoupila Lenka Fuentes a s ní její neuvěřitelně působivé a účinné NLP hypnózy – meditace. Učí mě vnímat moje bytí, objevovat bloky z minulosti a konečně pochopit různá zákoutí vědomí a pokusů TVOŘIT si potřebnými myšlenkami, nově se poskládat. Meditace v on-line programu Jedna jediná změna k osobnímu štěstí mi opět ukázaly nová moudra, která Lenka do svých povídání vkládá. Denně s nimi teď záměrně otevírám den – prostě se opravdu povedly . Čím dál více je prožívám do hloubky, cítím krásné energie a tečou mi až slzy štěstí. PARÁDA – MOC DĚKUJI.

Iva Šolcová

Jsi pro mě ohromnou inspirací v tom, že mohu vidět, jaké plody přináší odvaha, vědomá práce na sobě a víra, že svůj život tvoříme svým vědomým přístupem ke všem jeho oblastem. Na tvém příkladu vidím, že zázraky se dějí, když člověk má viru a je vytrvalý.  Vidim tě také, jako velmi pracovitou a aktivní ženu, která realizuje to, co si přeje. 

Lenka Martínková

Leni, vy normálně kouzlíte. Práce s vámi mi moc pomáhá a pociťuji výsledky. Úplně žasnu, co je vše za krátkou dobu možné.

Ondřej K.

Tvým největším vkladem, dle mého soudu, je, že jsi nesmírně hluboká, inteligentní a moudrá bytost. Tvé zamyšlení, myšlenky i texty mohou vést lidi, kterým „podomní prodejci Pravdy“ nestačí, protože jejich intelekt či zkušenost je prohlédnou. Chtějí opravdovost a hloubku. A to dodáváš Ty. Jen světlo pozná světlo, jak praví Tolle. Tvé světlo je bez nánosu falše a přetvářky převlečeného ega. To neznamená, že máš být lidský šampion, to znamená, že máš odžito, načteno, zpracováno a neříkáš floskule, jako obvyklí průvodci životem a duchovnem.   Ať v duchovním, či v osobním rozvoji –  Jsi inspirací i těm „nejtěžším intelektuálním a moudrým vahám“. Nekloužeš po povrchu, díky Tvé hloubce můžeš dle specifika klienta vést lidí hlouběji a hlouběji. Navíc máš dar, že to skrze Tebe proudí. To je velký dar.

Co vás tedy čeká?

Budu vás provázet několika tématy, které souvisejí s vědomým tvořením svého života. Témata na sebe navazazují. Čas, který nad nimi strávíte, je na vašem zvážení a rozhodnutí. Některá z témat vám mohou zabrat více času, některá méně, a to záleží na tom, co právě řešíte a co je pro vás v tento moment to podstatné.

1. MODUL : NASTAVTE SI POZITIVNÍ MYŠLENÍ

Tento modul vás povede k podstatě vzniku negativních myšlenek. Změníte nezdravé myšlenkové vzorce, přesvědčení a návyky a uložíte si do svého podvědomí nové kódy, takové, které jsou s vámi v souladu.

yoga

2. MODUL – JDĚTE DO ZMĚN S ODVAHOU

Zpracujete si své strachy a obavy, které jsou brzdou na cestě k naplněnému životu.

success

3. MODUL – KDO JSEM A CO JE MOU PŘEDNOSTÍ?

Najdete své talenty, schopnosti a dovednosti

self-confidence

4.  MODUL – JAK UVĚŘIT SOBĚ A PŘIJMOUT SE SE VŠÍM VŠUDY

Jak vystoupit ze situací, které se vám v životě opakují

ok

5. MODUL – VIZUALIZACE – NOVÉ KÓDY ARCHITEKTEM SVÉHO ŽIVOTA

Klíč k vědomému tvoření života, využití svého potenciálu, zdroje.

love-and-romance

Co programem získáte?

 • 5 seberozvojových audionahrávek v délce cca 40 min
 • 3 NLP hypnózy na vnitřní transformaci
 • 5 pracovních sešitů celkem v rozsahu 35 stran 

Program vám zůstane navždy a jakákoliv aktualizace programu či jeho doplnění bude pro vás ZDARMA. Výhodou online programu je nenáročnost na váš čas, neboť vy si určujete tempo a kdy budete sami se sebou pracovat.

DÁREK: e-kniha Najděte štěstí uvnitř sebe

.

NÁVRAT DO SVÉ STOPY

FACEBOOKOVÁ SKUPINA

Sdílejte své zkušenosti

a diskutujte s ostatními.

Budu Vám zde k dispozici!

KOLIK PROGRAM STOJÍ?

.

PŘIHLÁSIT SE DO PROGRAMU

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.