Stáhněte si e-knihu o Bali ZDARMA

Milí,

  • Možná přemýšlíte o dovolené na exotickém Bali, ale rádi byste prožili něco jiného, něco, co ve vás zanechá silný prožitek a krásnou vzpomínku… 
  • Možná byste rádi poznali Bali takové, jaké skutečně je… 
  • Možná byste chtěli zažít víc a už vás neláká “jen divadlo pro turisty..”  

Připravila jsem pro vás e-knihu o mých pobytech na Bali, kde se dozvíte, co vám mohu nabídnout, pokud se vydáte na některý z mých pobytů..

 

Jak získat e-knihu zdarma?

Je to velmi jednoduché. Stačí vyplnit vaši e-mailovou adresu a odeslat. Na vámi zaslanou adresu pak dostanete všechny pokyny a materiály. E-kniha je zcela zdarma, a to v plné verzi a bez skrytých závazků či podmínek.
Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s mými obcodními podmínkami a zasadami pro ochranu osobních údajů – viz zápatí stránky.

O cestách na Bali, termínech, možnostech se dozvíte také      >>>ZDE<<<

Tím, že jste si stáhli e-knihu, mám pro prvních 100 z vás dárek v podobě 50%  slevy na mé online transformační programy, které jsou náplní zcela ojedinělé na českém trhu.

KE ŠTÍHLOSTI S LEHKOSTÍ

Vyzkoušejte program, který ve vás nastartuje změny během 21 dní a pomůže vám  vyřešit problém s nadváhou, pokud vám žádné metody dosud nepomohly. Nadváha má v mnoha případech souvislost s tzv. emočním tukem, se starými myšlenkovými programy a přesvědčeními týkající se sebevědomí a sebelásky

TAJEMSTVÍ ČASU

Zpomalte své vnitřní hodiny a uspořádejte si nastavení času tak, ať i v hektických a naplněných dnes vše stihnete. Online program je vhodný pro vás „co stále nestíháte“, říkáte, že „čas rychle letí“, nebo naopak prokrastinujete.
Přenastavením chybného myšlenkového programu si začnete svůj život tvořit v souladu s časem, který začnete milovat.