Reference

Co o mně říkají klienti?

lenka funetes reference, lenka funetes zkušenosti, lenka markovičová

Níže si můžete přečíst reference, recenze a zkušenosti, které napsali moji klienti.

Individuální sezení

Leni, koučink s tebou byl moc příjemný. Nejvíc se mi líbilo, že ty vlastně nedáváš odpovědi, ty se umíš ptát tak, abych si ty odpovědi našla sama. Když jsem přišla domů a znovu si přečetla poznámky z našeho rozhovoru, došlo mi, že jsem přece odpovědi vždycky měla, jen jsem je vůbec neslyšela. Teď křičí 🙂 Děkuju 🙂

Sylvie Krejčíková

Chcete objevit a využít svůj potenciál, žít naplno a v pohodě? Najděte si svého kouče! Já dnes byla u úžasného kouče Lenky Markovičové z Liberce, odcházela jsem nadšená a spokojená, plná energie. Moc děkuji Leničko! Pokud jste z Liberce a okolí, určitě to zkuste, nebudete litovat!

Anna Mikezová

Rád bych poděkoval paní Markovičové za nevšední zážitek. Jako manažer musím ocenit velmi přehlednou a efektivní metodu, která napomůže jasnému a strukturovanému návodu na projektové řízení. Rozhodně jsem na koučinku nebyl naposledy a mohu vřele doporučit pro firemní řízení. Děkuji a přeji mnoho úspěchů.

Radek Š.

Než jsem šla na první koučink, váhala jsem. Říkala jsem si, že svoje problémy přece umím vyřešit sama. Ale ve skutečnosti se mi podobné situace vracely pořád dokola a tápala jsem. Po sezení s Lenkou jsem si uvědomila, že konečně vidím mapu celé své situace  jasněji, než kdykoliv před tím a cítila jsem se ohromně silná, protože jsem po dlouhé době zcela přesně věděla, co pro zlepšení situace udělat. Nejlepší na tom je, že si na všechno nakonec přijdete sami. Lenka mě vedla k jádru problému vždy  tak neomylně, že jsem ho prostě nemohla minout. Jestli jsem ve svém životě s něčím chtěla pohnout, jít na koučink, bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat.

Tereza Bošková

Živé akce – reference a zkušenosti

Rád bych Vám poděkoval za včerejší meditaci. Bylo to pro mě velmi přínosné. Když jsem stal před runou cítil jsem obrovský příval energie, zejména v dlaních kde se mi energie jak kdyby kumulovala. Popravdě jsem z počátku byl  trochu skeptický, ale po včerejší zkušenosti už věřim, že mají velký smysl.

Milan

Nabídka meditace od Lenky pro mne přišla v pravou chvíli. Přesto jsem na setkání šla s obavami – Jaké to bude? Bude to fungovat? Navíc jsem Lenku osobně vůbec neznala… Ovšem její osobnost a krásný upřímný úsměv rozpustil všechny obavy hned ve dveřích. Meditace s rituálem byla úžasná a odkryla mi mnohé souvislosti z mého života. Opravdu silný zážitek za který jsem moc vděčná. Děkuji a těším se na další setkání.

Julie Rawding

Meditace u Lenky byl pro mne úžasný zážitek. Příjemné prostředí, se vším ladící a uklidňující hudba, neskutečně příjemná vůně ochranného olejíčku a vše podtrhující nádherná zářivá osobnost Lenky, která meditaci vede. Příjemným hlasem člověka vede, přesně jak je potřeba k celkovému prožitku tématu, na který je meditace zaměřena. Nic není direktivního, vše si vizualizujeme dle svých vlastních vnitřních potřeb. Po ukončení meditace jsem měla pocit, že jsem se vrátila z dlouhého, ale krásného výletu. Byla jsem uvolněná, myšlenky neskutečně jasné a uspořádané. Pocit štěstí v duši i v srdci, lehkost v nohou. Těším se na další setkání a doufám, že časem nejen při meditaci.

Mgr. Denisa Pulcová

Zatím jsem v životě zažila pouze jednu řízenou meditaci a byla to meditace na téma Nové začátky právě pod vedením Lenky. Nevěděla jsem pořádně co mě čeká, ale něco mi říkalo, že to určitě bude stát za to. A stálo! Tato meditace byla jedním z impulsů, proč jsem se následně konečně odhodlala ke svému dalšímu životnímu kroku, na který už jsem tak dlouho myslela. Sila vizualizace je mocná a díky Lence jsem si to ještě více uvědomila. Tato meditace pro mě určitě nebyla poslední a už se moc tesim na další. 

Pavla Bartáková

Chcete se podělit o vaši zkušenost s akcemi, které pořádám?

Napište mi!