Co je hypnóza?

„Trans se může stát, stejně jako denní snění a tvůrčí stavy imaginace, důležitou fází svobodného rozvoje osobnosti.“ (Milton H. Erickson)Hypnóza je navozování změněného stavu vědomí, který se také nazývá trans. Umožňuje jemný vnitřní dialog s nevědomím a využití hypnózy je zaměřeno na aktivaci vnitřních zdrojů v klientovi, na jeho potenciál a spojení s jeho vnitřní moudrostí. Princip spočívá v odstranění bloků naší mysli, tím dojde k rozvoji tvořivosti a schopnosti učit se, kterou ve skutečnosti má v sobě každý z nás. V okamžicích prožívání transu se blížíme do stavu harmonického vyrovnání a tím můžeme zažívat psychickou i fyzickou rovnováhu.

Hypnóza neboli trans je přirozený stav, do kterého se každý člověk dostane několikrát za den.

V hypnóze člověk nespí, nachází se pouze v hlubokém relaxační stavu podobném meditaci, cvičení jógy nebo okamžiku flow.  Hypnóza nabízí nová pochopení a nechává nevědomí, ať si samo zpracuje téma, které člověk řeší. 

NLP s hypózou je konverzační nedirektivní hypnóza slavného amerického psychiatra a psychoterapeuta Miltona H. Ericksona.  Právě on byl tím, který zařídil to, že je dnes hypnóza přístupná všem lidem, kteří mají zájem se ji učit. Erickson je dnes považován za nejúspěšnějšího psychoterapeuta 20. století. Díky jeho vytrvalé práci a obnovování možností léčby hypnózou byla tato metoda v roce 1956 v USA uznána oficiálně jako léčebná a terapeutická metoda.

V kombinaci s geniální terapeutickou technikou Neuro-lingvistického programování (NLP) konverzační hypnóza účinnost v řadě oblastí, například:

  • Strach a fobie
  • Červenání
  • Problémy s nadváhou
  • Závislost na cigaretách
  • Bolesti, různé druhy alergií
  • Problémy s otěhotněním
  • Podpora inspirace, nápadů, kreativity a pomoc při rozhodnutí a změnách

Během hypnotické terapie není možné: 

  1. nikoho donutit k něčemu, co není v souladu s jeho přesvědčením a rovněž také nelze nikoho přinutit k hypnóze
  2. nelze s nikým manipulovat a učinit tak závislým na terapeutovi
  3.  aby se hypnozitovaný neprobral z transu

NLP s hypnózou nemá žádné kontraindikace

Hypnóza neboli trans je stavem změněného vědomí a pro řadu kultur je stavem zcela přirozeným. S úspěchem byl a je užíván šamany, zasvěcenci a školami mystérií různých kultur, kterými bylo například Řecko či starověký Egypt, a to za účelem léčení a rozšíření vědomí po celá tisíciletí.

Nabídka sezení NLP s hypnózou:

Jsem držitelkou certifikátu NLP s hypnózou a výcvikem jsem prošla ve společnosti Centrum systemiky NLP, s. r. o. v Praze.

Liberec: Studio Laguna, Moskevská 27

Praha:    Klimentská 1443/50, 110 00 Praha 1 (5 min. od stanice metra B – Florenc), vchod z Helmovy ulice

Cena za 1 sezení: 45 – 60 min. (pouze v Liberci): 1200 Kč

Cena za 1 sezení: 90 min: Liberec: 1600 Kč, Praha a okruh 100 km od Liberce: 2000 Kč

Cena za 1 sezení: 120 min.: Liberec: 2100 Kč, Praha a okruh 100 km od Liberce: 3400 Kč

Sezení 90 min. často kombinuji i s dalšími metodami osobního rozvoje, které v kombinaci NLP s hypnozou doporučuji, pokud se budete rozhodovat udělat ve svém životě zásadní změny, odstranit staré vzorce myšlení, které vás brzdí a brání vám v posunu a osobním rozvoji. 

 

Na sezení NLP s hypnózou je třeba předem se objednat na některém z mých kontaktů nebo přes níže uvedený webový formulář.

Číslo účtu: 1006989002/5500

do pozn. napište Hypnóza

Platební podmínky:  Předplatíte-li si sezení a z jakéhokoliv důvodu ho zrušíte 48 hodin předem, bude vám částka za sezení převedena na další termín, případně ji můžete využít na jinou akci (seminář, koučink), nebo vám bude vrácena. Pokud zrušíte sezení do 24 hodin předem, bude vám odečten storno poplatek ve výši 50% na nutné náklady. V případě zrušení méně než 24 hodin předem je částka nevratná.

Uplatňujete – li slevový balíček a dobrovolně ho nevyčerpáte celý, nebude vám sleva započítána.