Co je metoda NLP s hypnozou a Nové kódy?

Nové kódy a hypnoterapie je transformační terapeutická metoda, díky které si dokážete přepsat nezdravé a limitující podvědomé mentální vzorce, rozpustit emoční bloky a nastavit myšlení, které je v souladu s vaší jedinečností, autenticitou.

 • Během této terapie využíváte lidskému tělu přirozená stav, a tím je změněný stav vědomí, neboli trans. Během tohoto stavu pracuje váš mozek v relaxačním stavu, díky čemuž vy se dokážete odpojit od myšlenek, které vás sužují a spojíte se se svým vnitřní zdrojem, intuicí, potenciálem, neboli vnitřní moudrostí. V takovém stavu vy dokážete najít to nejlepší řešení a udělat změny, které na racionální úrovni se vám nedaří. A to i přesto, že dojdete k poznání a celému problému rozumíte.
 • V okamžicích prožívání transu se blížíme do stavu harmonického vyrovnání a tím můžeme zažívat psychickou i fyzickou rovnováhu.
 • Jsou zdroje uvnitř nás, kterým nemusíme rozumět, aby skutečně pracovaly pro nás.

„Trans se může stát, stejně jako denní snění a tvůrčí stavy imaginace, důležitou fází svobodného rozvoje osobnosti.“ (Milton H. Erickson)

Metoda Nové kódy, vychází z  z terapeutických modelů konverzační hypnózy Miltona H. Ericksona, NLP a metody dr. Joe Dispenzy.

V čem vám terapie Nové kódy může pomoci?

 • Strach a fobie
 • Červenání
 • Problémy s nadváhou
 • Závislost na cigaretách
 • Bolesti, různé druhy alergií
 • Problémy s otěhotněním
 • Podpora inspirace, nápadů, kreativity a pomoc při rozhodnutí a změnách

A co je na tom nejpodstatnější?

Otevřete se své vnitřní síle a získáte klíč tvořit myšlenkou a emocemi to, co si opravdu přejete. 


Trans je přirozený stav, do kterého se každý člověk dostane několikrát za den

Ve změněném stavu, neboli také hypnóze člověk nespí, nachází se pouze v hlubokém relaxační stavu podobném meditaci, cvičení jógy nebo okamžiku flow.  Hypnóza nabízí nová pochopení a nechává nevědomí, ať si samo zpracuje téma, které člověk řeší. 

Součástí metody Nové kódy je NLP s hypnózou, což je konverzační nedirektivní hypnóza slavného amerického psychiatra a psychoterapeuta Miltona H. Ericksona.  Právě on byl tím, který zařídil to, že je dnes hypnóza přístupná všem lidem, kteří mají zájem se ji učit. Erickson je dnes považován za nejúspěšnějšího psychoterapeuta 20. století. Díky jeho vytrvalé práci a obnovování možností léčby hypnózou byla tato metoda v roce 1956 v USA uznána oficiálně jako léčebná a terapeutická metoda.


Zajímavost: Během hypnotické terapie není možné: 

 1. nikoho donutit k něčemu, co není v souladu s jeho přesvědčením a rovněž také nelze nikoho přinutit k hypnóze
 2. nelze s nikým manipulovat a učinit tak závislým na terapeutovi
 3.  aby se hypnozitovaný neprobral z transu

Terapie nemá žádné kontraindikace

Hypnóza neboli trans je stavem změněného vědomí a pro řadu kultur je stavem zcela přirozeným. S úspěchem byl a je užíván šamany, zasvěcenci a školami mystérií různých kultur, kterými bylo například Řecko či starověký Egypt, a to za účelem léčení a rozšíření vědomí po celá tisíciletí.


DŮLEŽITÉ VĚDĚT

Proces NLP s hypnózou a Nové kódy nenahrazuje léčbu, kterou máte stanovenou lékařem.

Pokud berete léky určené k léčbě psychických nemocí, není tato metoda pro vás vhodná, neboť v kombinaci s těmito léky se snižuje její účinnost. 


Transformační terapie Nové kódy 

Chcete-li sami zapracovat na  trvalé změně, ke které je možné dostat se systemickou prací k přeměně podvědomých vzorců, nabízím „balíčky“ transformační koučink s terapií vždy s počtem sezení za zvýhodněnou cenu. 

Více o cenách za balíčky se dozvíte ZDE 

Máte-li zájem pouze o jedno sezení (NLP s hypnozou), kontaktujte mě prostřednictvím webového formuláře nebo na email: info@lenkafuentes.cz


Platební podmínky:  Předplatíte-li si sezení a z jakéhokoliv důvodu ho zrušíte 48 hodin předem, bude vám částka za sezení převedena na další termín, případně ji můžete využít na jinou akci (seminář, koučink), nebo vám bude vrácena. Pokud zrušíte sezení do 24 hodin předem, bude vám odečten storno poplatek ve výši 50% na nutné náklady. V případě zrušení méně než 24 hodin předem je částka nevratná.

Uplatňujete – li slevový balíček a dobrovolně ho nevyčerpáte celý, nebude vám sleva započítána.

tajemství času lenka fuentes
meditační tanec
meditace nlp zdarma lenka fuentes koučink liberec