Nabídka služeb - koučink a konzultace

S čím Vám mohu pomoci? 

  • Získání zdravého sebevědomí, sebeúcty a zdravého vztahu k sobě
  • Osobní rozvoj, dosažení žádoucích životních změn
  • Nalezení vlastního potenciálu a jeho využití
  • Realizace svých plánů a tužeb
  • Partnerské vztahy, řešení konfliktů, párový koučink, rozchod, samota
  • Koučink žen, sebeláska, sebepřijetí, podpora ženské energie a kreativity v osobní i pracovní oblasti

Vyzkoušejte koučink bez rizika  

Chcete vyzkoušet koučink? Pokud ještě nemáte s touto metodou osobního rozvoje žádnou zkušenost, začněte se mnou – a zcela bez rizika! Nabízím Vám úvodní konzultaci v délce 20 minut po telefonu nebo prostřednictvím Skypu ZDARMA!  Tento rozhovor Vám pomůže pochopit princip koučinku a mé práce. Následně se budete moci nezávisle rozhodnout, zda chcete ve spolupráci pokračovat a dosáhnout vaší vytoužené změny. 

Kolik stojí sezení s koučem?

Jedno sezení s koučem stojí od 2200 Kč do 2800 Kč /60 min. podle toho, zda se jedná o koučink přímo v Liberci, kde působím nebo s dojížděním do Prahy. Jedná se o sezení, během kterého se budeme věnovat řešení vašeho problému či hledání cesty k cíli atd.

Osobní konzultace

Cena za osobní konzultaci s koučem je 1200 Kč/60 min. (Liberec), 1800 Kč/60 min. (Praha) V případě zakoupení minimálně 6 sezení koučinku, bude konzultace z balíčku odečtena (konzultace není povinná, je možné rovnou absolvovat koučink).

firemní koučink liberec praha, profesionální koučink, firemní kouč. lenka fuentes, lenka markovičová

Koučink Liberec – ceník

Koučink standardně probíhá ve Studiu Laguna (bývalé Šanti), Moskevská 27/14, Liberec 1 (centrum města), 2. patro. Ukázat na mapě.

Máte otázku?

Nejasnosti v ceníku? Potřebujete sestavit individuální nabídku na míru? Chybí Vám tu nějaká informace?

Koučink Praha – ceník

Klimentská 1443/50, 110 00 Praha 1 (5 min. pěšky od stanice metra B – Florenc. Ukázat na mapě. Poznámka: Ceny za koučink v Praze zahrnují moje náklady na dopravu z Liberce a zpět. 

Skype koučink

Koučink je možné realizovat i na dálku pomocí aplikace Skype. Tato varianta je vhodná zejména pro mimo-libercké a mimo-pražské zájemce či pro ty, kterým jejich zaměstnání nedovoluje účast na klasické podobě koučinku.  

lenka.fuentes

Dárkový poukaz na koučink

Koučink můžete věnovat i jako dárek svým blízkým. Může to pro ně být vítaným impulzem proto, aby se vydali na cestu k pozitivním změnám! Hodnotu poukazu si určíte sami!

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Pokud máte o mé služby zájem, vyplňte formulář níže. Do pole „zpráva“ stručně popište Vaši situaci (problém, přání, sen, atd.) a já Vám obratem zašlu nabídku, včetně cenové kalkulace.