Vyzkoušejte NLP meditaci ZDARMA!

meditace nlp zdarma lenka fuentes koučink liberec

Milí,

jsme pár dní v novém roce 2020, v roce, který vnímám jako rok podporující tvořivou energii v nás. Chtěla bych Vám udělat radost, a tak jsem pro vás připravila DÁREK.

Vytvořila jsem pro vás transformační NLP meditaci na téma Plním si svá přání. A moc ráda bych vám řekla, že moje meditace nejsou jen tak nějaké:-) Vycházejí z hluboce transformační metody, se kterou roky pracuji a díky které si dokážete přepsat staré myšlenkové programy, přesvědčení, která nejsou úplně vaše, ale přijali jste je za své, zpracovat emoční bolesti či návyky v chování.

Dovolte si mít své sny a přání, protože každý z nás máme v sobě zdroj, díky kterému najdeme vždy tu nejlepší cestu, to nejlepší řešení a často takové, které bychom rozumem nevymysleli. Stačí jen, když dáte prostor a důvěru svému zdroji a otevřou se vám ta nejlepší možná řešení…

Jak získat meditaci zdarma?

Je to velmi jednoduché. Stačí vyplnit vaši e-mailovou adresu a odeslat. Na vámi zaslanou adresu pak dostanete všechny pokyny a materiály. Meditace je zcela zdarma, a to v plné verzi a bez skrytých závazků či podmínek.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s mými obcodními podmínkami a zasadami pro ochranu osobních údajů – viz zápatí stránky.

V souvislosti s plněním svých přání mám pro prvních 100 z vás dárek v podobě 50%  slevy na mé online transformační programy, které jsou náplní zcela ojedinělé na českém trhu.

KE ŠTÍHLOSTI S LEHKOSTÍ

Vyzkoušejte program, který ve vás nastartuje změny během 21 dní a pomůže vám  vyřešit problém s nadváhou, pokud vám žádné metody dosud nepomohly. Nadváha má v mnoha případech souvislost s tzv. emočním tukem, se starými myšlenkovými programy a přesvědčeními týkající se sebevědomí a sebelásky

TAJEMSTVÍ ČASU

Zpomalte své vnitřní hodiny a uspořádejte si nastavení času tak, ať i v hektických a naplněných dnes vše stihnete. Online program je vhodný pro vás „co stále nestíháte“, říkáte, že „čas rychle letí“, nebo naopak prokrastinujete.
Přenastavením chybného myšlenkového programu si začnete svůj život tvořit v souladu s časem, který začnete milovat.