10 tipů, které podpoří cestu k vaší vysněné váze

• Také řešíte kila navíc a už nevíte, jak je dát dolů?

• Myslíte si, že vás brzdí slabá vůle a nedostatek disciplíny?

• Vyzkoušeli jste spousty metod a žádná nefunguje tak, jak byste si představovali?

I když to tak může vypadat, příčina často bývá jinde, než se většinou domníváme.

Nadváha, kila navíc nebo naopak nemožnost přibrat, extrémně hubnutí, to vše jsou stavy, za kterými z většiny procent stojí naše myšlení, emoce a stres.

Někdo možná namítne, že nadváhu způsobuje konkrétní nemoc. Ano, taková nemoc je jen následek příčiny, která má svůj prapůvod v tom, jak myslíme, jaká přesvědčení si do života přinášíme, jaké emoční prožitky do svého podvědomí ukládáme. Ne náhodou se říká, že za nadváhou stojí “emoční tuk”.

Jak tedy na změnu, se kterou si nevíte rady?

Dnes už je známo, že 95% našeho jednání ovlivňuje naše podvědomí. Epigenetika dokonce hovoří že 99% DNA je přeprogramovatelných. Vezměte si například jednoduchý princip trémy, takové té opravdu velké. Můžete si o ní přečíst spousty textů, udělat si doporučená dechová cvičení, přesvědčit mysl, že o nic nejde a ve výsledku, když vystoupíte před lidi, vaše fyzické tělo vás zradí. Rozbuší se vám srdce, máte pocit prázdné hlavy, třese se vám hlas, potí ruce, zčervenáte a vaše sebevědomí jde rapidně dolů. A takových příkladů ze života bychom našli více. I když si racionalizujete to, co vás trápí, vaše podvědomé vzorce jsou silnější a řídí vaše emoce a projevy. Do té doby, než je právě na té podvědomé úrovni nezměníte – vymažete, nahradíte novými, zdravými, v souladu s vámi.

Jak na to?

Existuje více metod, díky kterým se dokážete spojit se svým vnitřním zdrojem, ve kterém máte veškerá řešení a odpovědi. Váš vnitřní Zdroj, Moudrost, vaše Podstata pak dokáže v souladu s vámi udělat změny, po kterých toužíte.

My, v západním světě, jsme postupně, díky racionální vědě a technickému pokroku, ztratili spojení sami se sebou a spoléháme se jen na rozum, na to, na co si můžeme sáhnout, co můžeme spočítat a vnímat ve 3D světě.

Díky novým směrům vědy, jaké udává právě epigenetika, pozitivní psychologie, neurověda, kvantová fyzika ad., se nám otevírají nové úhly pohledů, které nás více vedou k sobě, ke svému Zdroji, k poznání, že sami v sobě máme tu sílu udělat změny, zdravé, šťastné a trvalé.

Sama jsem celý život vnímala spojitosti mezi myslí, emocemi a tělem. Metoda, která se mi naprosto osvědčila je ta, která vychází z naší přirozenosti. Oficiálně je nazvaná NLP s hypnózou, tedy neurolingvistické programování mysli a hypnózou slaveného psychiatra Miltona H. Ericksona. V takové hypnóze jsme totiž několikrát denně, a to, když  jsme v takzvaném plynutí – flow, vypneme hlavu.

V té době se automaticky spouští samoregenerační procesy našeho těla a tento stav je i krásnou prevencí proti stresu.

Jak postupovat?

1. Přijměte, že může být vaše tělo takové, jaké si přejete. Uvěřte tomu a jakékoliv pochybnosti zastavte a neživte myšlenky, které váš záměr negují.

2. Zamyslete se nad tím, kdy jste začali přibírat a v jakých souvislostech vaše váha kolísá. (stres, neúspěchy, nahrazování něčím, co vám chybí, nesebevědomí, nesebepřijetí)

3. Rozhodněte se změnit přesvědčení, odstranit emoční vzorce, zkrátka to, co cítíte, že stojí za vaši nadváhou. Můžete si pokládat otevřené otázky a pak vyhodnotit vaše odpovědi.

4. Posilujte vaše sebevědomí, odstraňte se ze svého života to, co vám bere energii.

5. Vědomě trénujte svou mysl na pozitivní přístup k životu, stýkejte se s lidmi, kteří vás podpoří a vyhýbejte se těm, kteří život vidí negativně, posuzují a odsuzují druhé.

6. Věnujte se tomu, co vás baví a naplňuje a dopřejte si čas sami pro sebe.

7. Najděte na sobě nejméně 7 pozitivních vlastností a 7 předností vašeho fyzického těla.

8. Zaveďte do svého života řád a rituály.

9. Naciťte se na své tělo a jezte to, co vám dělá dobře.

10. Usmívejte se.

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA

V současné složité situaci jsem se rozhodla Vám nabídnout můj online program změny na 21 dní

KE ŠTÍHLOSTI S LEHKOSTÍ za dárkovou cenu.

Z původní ceny 2980 Kč jsem odstranila “0”

Tedy nyní si můžete program koupit za pouhých 298 Kč.

NABÍDKA TRVÁ JEN DO 30.4. 2020